Detoxikujte své tělo Triphalou celoročně

triphala_4

Detoxikace organismu je většinou spojována hlavně s jarním obdobím. Detoxikovat tělo však můžeme v kterékoli roční době podle toho, jak se zrovna cítíte a co váš organismus potřebuje. Tajemství úspěšného detoxikování těla spočívá zaprvé v odbourání veškerých škodlivých látek a pak samozřejmě také v podpoře fungování všech tělních systémů. K tomu však tělo potřebuje živiny a další důležité látky, jejichž úkolem je postarat se o to, aby byla detoxikace efektivní.

A právě unikátní složení kúry Triphala tento postup přirozenou cestou zaručí. Ve složení kúry Triphala najdeme tři byliny známé ve světě Ajurvédy již po staletí – jsou jimi Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Jedná se o výjimečné byliny, které pomohou z vašeho těla vyplavit škodliviny, které se v něm nahromadily a dodat tělu potřebné vitamíny a minerály.

Amalaki, Haritaki a Vibhitaki, to je Triphala

Amalaki, neboli někdy také přezdívaný evropský angrešt, je silný antioxidant. Amalaki se postará o celkovou regeneraci organismu a podporuje také imunitní systém. Pomáhá jako prevence tvorby zánětů nebo ulevuje při zhoršeném zažívání.

Haritaki se zase zaměřuje na srdce a správnou činnost mozku. Jedná se o močopudnou bylinu, která pomáhá správné funkci vylučovacího ústrojí a u mužů bývá dokonce používána pro léčbu impotence.

Vibhitaki napomáhá vašemu srdci a regeneruje játra. Může dokonce pomoci také zlepšení zraku.

Důvody, proč zvolit detoxikaci pomocí Triphaly

Pročištění organismu prostřednictvím kúry Triphala je pro tělo příznivá, protože se jedná o čistě přírodní metodu bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. Triphalu můžete užívat v kterémkoli ročním období, ať už spadáte do kterékoli věkové kategorie. Kúra Triphala navíc neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva.

 triphala_1

Pravidelná detoxikace není od věci

Budete-li zbavovat své tělo škodlivých látek pravidelně v průběhu celého roku, vaše zdraví vám poděkuje. Pokud tedy vedle zdravé stravy, pohybu a dostatečného pitného režimu chcete svému tělu dát ještě nějaký bonus, podpořte jej právě detoxikační kúrou Triphala. Detoxikace s ní je snadná a účinná.

Triphalu zakoupíte za zvýhodněné ceny ZDE.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Anezka Prokopova
16. 5. 2013

O Triphale posledni dobou hodne ctu, zacinam uvazovat, ze ji skutecne vyzkousim. Najde se tady nekdo, kdo s ni ma osobni zkusenosti? Vypada to dost dobre...

Zdravější opálení s Beta karotenem

betakaroten

Přestože se stránky sociálních sítí neustále plní vtipy o absenci letošního léta, zdá se, že se sluníčko přeci jen rozhodlo poctít…

Kozí kolostrum pro podporu vaší imunity

koza_2

Problémy s imunitou řeší čas od času většina z nás. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikujte své tělo Triphalou celoročně

triphala_4

Detoxikace organismu je většinou spojována hlavně s jarním obdobím. Detoxikovat tělo však můžeme v kterékoli roční době podle toho,…


Tropické nemoci jsou jedním z nejrizikovějších faktorů na cestách do exotických zemí. Žlutá zimnice, hepatitida či AIDS, to je jen zlomek infekčních chorob, se kterými se můžete v rizikových oblastech setkat. Informujte se včas na našem portálu Tropické nemoci nejen o prevenci a dostupných opatřeních.