Kozí kolostrum pro podporu vaší imunity

koza_2

Problémy s imunitou řeší čas od času většina z nás. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních problémů včetně problémů se zažíváním a podobně. Proto bychom se o svou imunitu měli dostatečně starat a podporovat ji. Řešením může být pravidelné užívání kozího kolostra.

Ptáte se, o čem že to mluvíme? Je to přitom velice jednoduché. Tento nápad za nás v podstatě vymyslela sama matka příroda. O vhodnosti mateřského mléka pro lidský organismus už jsme jistě slyšeli, ale fakt, že prvotní mlezivo dokáže u mláďat savců zajistit pevné zdraví do budoucího života, už tolik známý není. A přitom jde vlastně jenom o jednoduchý proces, kdy mládě saje mléko od maminky a tím naprosto jednoduchou cestou získává veškeré potřebné látky pro budování své obranyschopnosti. My jsme celý nápad s kolostrem jenom vylepšili a upravili pro snadnější použití na každý den i pro vás.

Co je to kozí kolostrum

Kozí kolostrum je tedy produkt z kozího mleziva. Kozí mlezivo není v podstatě nic extra složitého, ale přesto jde o unikátní tekutinu. Mlezivo vylučují samice koz ihned po tom, co se jim narodí kůzle. Kozí kolostrum v koncentrované formě obsahuje velkou řadu biologicky aktivních látek, jako jsou například imunoglobuliny, laktoferin, cytosiny, vitamíny, biominerály, speciální antibakteriální a antivirové látky, růstové faktory, interferon a řadu dalších.

kozí kolostrum_2

Jak se získá kozí kolostrum

Kozí kolostrum získáváme na českých a slovenských farmách, přičemž všechny fungují v bio režimu nebo jako takzvané ekofarmy. Při výrobě kozího mleziva odebíráme pouze první nádoj, který časově spadá do prvních 24 hodin po porodu kůzlete. Zpracování kozího kolostra probíhá patentovanou metodou, která zajišťuje nejšetrnější způsob zpracování. Ohled klademe zejména na zachování co největšího počtu a obsahu aktivních látek. Kozí kolostrum přitom obsahuje tohoto zpracovaného dehydrovaného kozího mleziva celých 100%.

Kozí kolostrum pro imunitní systém

Kozí kolostrum optimalizuje přirozený obranný systém organismu. Tím pomáhá při udržení správné funkce imunitního systému při intenzivní námaze organismu. Kozí kolostrum imunitu podle potřeby upravuje, tedy moduluje. To znamená, že pokud imunita „přestřeluje“, jako například při alergiích nebo autoimunitních nemocech, kozí kolostrum tyto reakce tlumí.

Kozí kolostrum napomáhá k rychlejší regeneraci sil a posiluje organismus při únavě. Kozí kolostrum se podílí na zneškodňování virů a bakterií a posiluje takzvanou pasivní imunitu.

Kozí kolostrum pro vaše svaly

Pokud užívání kozího kolostra doplňujeme o cvičení a vhodné stravování, výrazně podpoříme nárůst svalové hmoty. Kozí kolostrum přispívá také k regeneraci a revitalizaci oslabeného nervového systému.

V čem je kozí kolostrum lepší, než ta ostatní

Kozí kolostrum má například oproti hovězímu kolostru tu výhodu, že jakožto kozí produkt neobsahuje alergeny.

Kozí kolostrum zakoupíte na e-shopu portálu SPEKTRUM ZDRAVÍ.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Žaneta Horáčková
21. 5. 2013

Kozí kolostrum je skvělá věc. Nemůžu jinak, než doporučit.

Zdravější opálení s Beta karotenem

betakaroten

Přestože se stránky sociálních sítí neustále plní vtipy o absenci letošního léta, zdá se, že se sluníčko přeci jen rozhodlo poctít…

Kozí kolostrum pro podporu vaší imunity

koza_2

Problémy s imunitou řeší čas od času většina z nás. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikujte své tělo Triphalou celoročně

triphala_4

Detoxikace organismu je většinou spojována hlavně s jarním obdobím. Detoxikovat tělo však můžeme v kterékoli roční době podle toho,…


Tropické nemoci jsou jedním z nejrizikovějších faktorů na cestách do exotických zemí. Žlutá zimnice, hepatitida či AIDS, to je jen zlomek infekčních chorob, se kterými se můžete v rizikových oblastech setkat. Informujte se včas na našem portálu Tropické nemoci nejen o prevenci a dostupných opatřeních.