Cestování

Itálie

Zajímavé informace o slunné Itálii se dozvíte na webových stránkách Itálie , kde můžete načerpat inspiraci před Vaší dovolenou.

Španělsko

Na webu Naše cesty - Španělsko se inspirujete zajímavými informacemi o jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě.  

Austrálie

Rozmanitá Austrálie láká nejen mnoha možnostmi a zábavou na každém kroku, ale i vstřícností místních obyvatel. Více se dozvíte na webu Austrálie.  

Nový Zéland

Ne nadarmo si Peter Jackson vybral Nový Zéland pro natáčení slavné trilogie Pán prstenů. Tato unikátní země nabízí nespočet nádherných scenérií, kvůli kterým stojí za to procestovat půl světa. Více informací naleznete na webu Nový Zéland.

Kanada

Kanada láká všechny dobrodruhy, milovníky panenské přírody i ruchu velkoměsta. Na webových stránkách Kanada se dozvíte zajímavé informace o této výjimečné zemi.

Thajsko

Země s nejkrásnějšími písečnými plážemi světa nabízí dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků pro každého. Více informací naleznete na webu Thajsko.

Maledivy

Souostroví Maledivy jsou jedním z nejexotičtějších míst na světě. Právem se této zemi přezdívá „Ráj na zemi“. Informace o Maledivách můžete načerpat na webu Maledivy.

Kuba

Země s ne příliš veselou minulostí, ale přesto má mnoho co nabídnout. To je Kuba, ve které se mísí mnoho kultur a stylů. Informace o „Perle Karibiku“ načerpáte na webu Kuba.

Velká Británie

Velká Británie je jedna z nejnavštěvovanějších zemí světa a má skutečně co nabídnout. Hlavní město Londýn je důležitým střediskem kultury, módy a obchodu. Více informací naleznete na webu Velká Británie.     

USA

Chystáte-li se navštívit Spojené státy americké, navštivte webové stránky USA a informujte se o zajímavých místech, která stojí za to navštívit.

Malta

Ostrovní stát Malta patří mezi turisticky nejvyhledávanější destinace v Evropě. Zajímavé informace o této oblasti naleznete na webu Malta.

Německo

Zajímavé informace o sousedním Německu a tipy na místa, která stojí za zhlédnutí, naleznete na webových stránkách Německo.

Zdravější opálení s Beta karotenem

betakaroten

Přestože se stránky sociálních sítí neustále plní vtipy o absenci letošního léta, zdá se, že se sluníčko přeci jen rozhodlo poctít…

Kozí kolostrum pro podporu vaší imunity

koza_2

Problémy s imunitou řeší čas od času většina z nás. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikujte své tělo Triphalou celoročně

triphala_4

Detoxikace organismu je většinou spojována hlavně s jarním obdobím. Detoxikovat tělo však můžeme v kterékoli roční době podle toho,…


Tropické nemoci jsou jedním z nejrizikovějších faktorů na cestách do exotických zemí. Žlutá zimnice, hepatitida či AIDS, to je jen zlomek infekčních chorob, se kterými se můžete v rizikových oblastech setkat. Informujte se včas na našem portálu Tropické nemoci nejen o prevenci a dostupných opatřeních.