Zdraví

Spektrum zdraví

Na obsáhlém webu Spektrum zdraví se dozvíte spoustu informací, zajímavostí a aktualit o zdraví a životním stylu. Najdete zde užitečné rady a tipy ohledně všeho co vás zajímá a načerpáte nové poznatky o stále populárnější alternativní medicíně.

Pohlavní nemoci a jejich příznaky

Na stránkách Pohlavní nemoci a jejich příznaky se dozvíte vše, na co jste se báli zeptat. Naleznete zde informace od příznaků pohlavní nemoci, přes formu přenosu až po léčbu jednotlivých chorob či zmírnění příznaků.

Dýně Hokaido

Využití dýně Hokaido v kuchyni je velmi rozmanité. Na webu Dýně Hokaido se dozvíte nejen zajímavosti o této univerzální surovině, ale můžete také vyzkoušet chutné a velmi zdravé recepty.

Účinky aloe vera

Blahodárné účinky aloe vera lidstvo využívá už od pradávna. Zázračný gel se používá nejen v kosmetice, ale i v lékařství, zahradnictví, potravinářském průmyslu či přírodní medicíně. Na webových stránkách Účinky aloe vera se o této výjimečné rostlině dozvíte více.

Solné lampy

Solné lampy z krystalů získaných z ložisek způsobených vysycháním moře pomáhají při respiračních obtížích a jejich blahodárné účinky ocení také alergici. Na webu Solné lampy se dozvíte, jak tato vkusná dekorace působí na lidský organismus.  

Kalorické hodnoty potravin

Přehledné tabulky se základními potravinami a jejich energetické hodnoty naleznete na webu Kalorické hodnoty potravin. Kalorické hodnoty potravin jsou přehledně rozřazeny do jednotlivých kategorií.

Jídelníček na hubnutí

Chcete-li zdravě zhubnout a štíhlou linii si udržet bez rizika jo-jo efektu, vyzkoušejte Jídelníček na hubnutí.

Hemeroidy příznaky

Na stránkách Hemeroidy příznaky se dozvíte vše o problému, který dokáže pěkně potrápit.

Mléčná dieta

Vše o netradiční dietě, jejích výhodách a rizicích, se dozvíte na webu Mléčná dieta

Hlíva ústřičná recepty

O zázračných účincích hlívy ústřičné, a jejího využití v kuchyni, se můžete dočíst na internetových stránkách Hlíva ústřičná recepty.

Zdravější opálení s Beta karotenem

betakaroten

Přestože se stránky sociálních sítí neustále plní vtipy o absenci letošního léta, zdá se, že se sluníčko přeci jen rozhodlo poctít…

Kozí kolostrum pro podporu vaší imunity

koza_2

Problémy s imunitou řeší čas od času většina z nás. Kdyby nebylo pošramocené imunity, neměli bychom celou řadu našich zdravotních…

Detoxikujte své tělo Triphalou celoročně

triphala_4

Detoxikace organismu je většinou spojována hlavně s jarním obdobím. Detoxikovat tělo však můžeme v kterékoli roční době podle toho,…


Tropické nemoci jsou jedním z nejrizikovějších faktorů na cestách do exotických zemí. Žlutá zimnice, hepatitida či AIDS, to je jen zlomek infekčních chorob, se kterými se můžete v rizikových oblastech setkat. Informujte se včas na našem portálu Tropické nemoci nejen o prevenci a dostupných opatřeních.